O nás

Peter Šuraba
- elektrotechnik špecialista §22
- elektroprojektant
- majiteľ FOTON Energy s.r.o

Okrem práce v zahraničí 10,5 roka v Nemecku som sa rozhodol vrátiť späť na Slovensko a začať robiť niečo zmysluplné.

Rob to čo ťa baví alebo rob to čo vieš, toho sa držím a viem že je skvelé sa zameriavať na služby ktoré pomáhajú ľuďom uľahčiť ich život alebo pomáhajú im a šetria ich úsilie.

Ako elektrotechnik špecialista som otvoril v roku 2018 Elektrikársku firmu známu v Nitre pod názvom Elektrikári-Nitra, v elektrikárskej práci sa špecializujeme na elektroinštalácie rodinných domov, bytových domov a menších firiem. Aj keď sme robili výmenu trafostanice v nitre pretože vo firme máme revízneho technika ktorý má oprávnenie aj VN nad 1000V.

Okrem elektroinštalácie dokážeme každý rodinný dom zabezpečiť kompletne po technickej stránke (TZB) Technické zabezpečenie budov, od rekuperácie, návrhu kúrenia, kamerového systému a alarmu tak aj kompletnú elektroinštaláciu obyčajnú aj inteligentnú taká ktorá Vám slúži a uľahčuje život a energie. (máme aj vodárov keď je potrebné)

To čomu som prepadol bola fotovoltaika preto lebo je to zariadenie ktoré vám vyrába elektrickú energiu ktorú tak dnes potrebujeme k životu. Nepoznám žiadne iné zariadenie pre domácnosť a rodinný dom systém ktorý by Vám vyrába elektrickú energiu a zabezpečil úsporu v takom rozsahu.

V roku 2018 som začínal ako živnostník (Elektrikári-Nitra) následne som založil novú SRO pod názvom Elektro & Kúrenie s.r.o a teraz som firmu premenoval na FOTON Energy s.r.o s toho dôvodu, že to má prepojenie nie len s každým životom ale aj s tým čo robíme a s tým aký som pozitívny človek. Osobne si myslím že, pozitívna energia je základ úspechu a radosti v živote.

Fotón je základná elementárna častica ktorá prenáša svetlo a bez svetla by život neexistoval a Energy je energia ktorá je všade okolo nás, zaoberal sa tým aj Albert Einstein a získal nobelovu cenu za objavenie fotoelektrického javu (premeny slnečného žiarenia na elektrickú energiu).

Dnes sme tím FOTON Energy ktorí tvorí Fotovoltaické systémy na mieru, bez uvodnej konzultácie a návrhu a výpočtu úspor nič neinštaluje, je to podobne ako keď robíme elektroinštalačné práce, bez uvodnej konzultácie a vypracovanie návrhu a Vašom zhodnotení a až po akceptácii pokračujeme ďalej.

Kontaktujte nás

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely vyřešení vašeho dotazu.

FOTON Energy s.r.o

Showroom, Šípová 1 NITRA

Info@fotonenergy.sk

+421 903 566 304