Kto je Foton Energy?

Netvrdíme o sebe, že sme najlepší, najväčší ani tí najpredávanejší, pretože v skutočnosti nám ide o to, akú kvalitu a spokojnosť prinášame zákazníkovi. Sme Fotovoltické centrum s hlavným sídlom v Nitre, fotovoltiku inštalujeme na celom Slovensku. Ku koncu roku 2022 máme vo svojej správe inštalovaných a spustených už viac ako 105 fotovoltických elektrární na firmách a domácnostiach po celom Slovensku. Pracujeme aj s viacerými inštalatérmi a firmami po Slovensku, ktorí fotovoltiku taktiež inštalujú, tým pomáhame s realizáciou a administratívou tak, aby mali fotovoltiku legálne spustenú v prevádzke. 


Kto je naším najčastejším zákazníkom?

Našimi zákazníkmi sú osoby, ktoré potrebujú fotovoltiku z nejakého dôvodu, ktorý si definovali. Firmy, ktoré potrebujú výhodnejšiu cenu energií, vyhodnotili, že fotovoltika je pre nich správnym riešením. Chcú mať firmu, ktorá sa o všetko potrebné postará a nebude ich zaťažovať so zbytočnými úkonmi. Páčila by sa Vám takáto spolupráca?

Kde nás nájdete?

  • Hlavná pobočka - v Nitre na ul Šípová 1, tu sa vieme s Vami stretnúť osobne v našom Showroome a viete sa prísť pozrieť na produkty, ktoré inštaujeme.
  • Hlavná pobočka pre Východné Slovensko sa nachádza vo Vranove nad Topľou.