Ako vplýva fotovoltika na naše emócie, FOTOVOLTIKA od FOTON Energy?

Strach z budúcnosti alebo radosť zo života?

Kto z nás by sa chcel báť budúcnosti a toho čo príde? Každý človek chce v živote istotu alebo radosť a šťastie, každý by chcel mať kontrolu nad tým, čo príde a čo sa bude diať. Áno aj ja.

Keď strácam istotu, strácam pôdu pod nohami.

Ako to súvisí ale s fotovoltikou?

Viete, čo znamená udržateľná budúcnosť? Mať stále financie na výdavky by si prial asi každý.

Zažili ste v minulosti strach, verím, že áno a nespočetne veľa krát sa Vám stalo, že ste sa báli o svoju budúcnosť alebo o budúcnosť svojich blízkych. Ani nečítajte ďalej, ak sa mýlim a Vy ste odvážni a nebojíte sa, gratulujem Vám.

Strach je dobrý, keď nás má ochraňovať ale keď nás ovláda, nie je to dobrý pomocník. Podobne som počul, že je to aj s ohňom, je to dobrý sluha ale zlý pán.

Veľa ľudí v dnešnej dobe má obavy z toho, čo bude a aká situácia opäť nastane. Vo svete sa deje veľa vecí, ktoré ho ničia ale aj podporujú. Strach vo všeobecnosti sa šíri rýchlejšie medzi ľuďmi ako akýkoľvek smrteľný vírus.

Aj aktuálna téma a neistota s energiami, ktorá rastie u ľudí a firiem je väčšia ako v minulosti*. Veľa firiem dopadlo nie najlepšie za posledné obdobie, aktuálne sa pripravuje aj zmena pre domácnosti (končí alebo už skončilo zastropovanie cien energií).

Situácia v dnešnej dobe sa nie ľahko stabilizuje a ceny energií sa držia na hranici krajnej udržateľnosti, ale Vy ste pripravení ak opäť vyskočí cena energií o 100% 200% alebo 500% smerom hore?

Pravá Otázka znie: Viete, ako sa vyhnete neistote a zdražovaniu elektrickej energie, viete ako udržať budúcnosť?

Správne, elektrinu si vyrobíte doma alebo na firme zo slnečného žiarenia, ktoré dopadá na fotovoltaické panely. To znamená, že ju nemusíte kupovať a ak máte dostatočnú výrobu tak máte istotu, že sa Vám nezdvihne faktúra za energie a Vy sa môžete s radosťou venovať veciam, ktoré Vás bavia alebo robíte radi.

Nemusíte, keď nechcete míňať svoje peniaze ani energiu na ich získanie, môžete si tie peniaze odkladať napríklad na dovolenku alebo inú aktivitu, ktorú radi robíte.

Podpora je aj to, že nemusíte platiť plnú sumu za fotovoltický systém od FOTON Energy, pretože sú rôzne dotácie, ktoré môžete využiť.

Návratnosť fotovoltických systémov od FOTON Energy sa pohybuje od toho, aká veľká je dotácia a koľko elektrickej energie pre Vás vyrobí zo slnečného žiarenia. Ceny fotovoltických komponentov za posledného pol roka klesli na historické minimum, čo pomáha dostupnosti materiálov.

Chcete byť aj Vy človekom alebo firmou, ktorá má viac istoty do budúcnosti a vyrobí si vlastnú elektrickú energiu z dopadnutých fotónov* na fotovoltaické panely?

Chcete byť človek alebo firma, ktorá má istotu a udržateľnú budúcnosť? Obráťte sa na našich poradcov z FOTON Energy, radi Vám pomôžeme získať lepšiu a istejšiu budúcnosť.

FOTON Energy za udržateľnú budúcnosť.


*prudký nárast cien elektriny z roku 2022 z 60€ za 1 MWh na 950€, voľne dostupné dáta na internete https://www.kurzy.cz/komodity/cena-elektriny-graf-vyvoje-ceny/1MWh-eur-3-roky

*fotón je častica prenášajúca svetlo, roj fotónov sa označuje za slnečné žiarenie

DOTAZNÍK
https://fotonenergy.sk/kontakt/dotazn%C3%ADk