Ako funguje fotovoltaika, foto voltaika Funguje ako ''banka''

Fotovoltaika mi pripomína Banku.

Aj do banky keď vložíte peniaze tak sa Vám zúročia iba že pri fotovoltaike máte mnohonásobne vyšší úrok a rýchlejší zisk ako v Banke. Ak vložíte peniaze do banky neviete kde sa skutočnosti nachádzajú a ani kto vaše peniaze práve používa, ale keď ich vložíte do fotovoltaiky máte ich doma a navyše Vaša nehuteľnosť má aj vyššiu hodnotu.

1png

A Je skvelé že sa zaujímate ako funguje fotovoltaika, pretože je to znakom že sa chcete cítiť lepšie a zaujímate sa o zvýšenie kvality Vášho života.

Chceli by ste vedieť aké sú výsledky a aj to koľko peňazí Vám dokážem vo fotovoltickej ''banke'' ušetriť. Viete si predstaviť obnos peňazí za 1O alebo 20 rokov v účtoch ktoré teraz platíte za elektrickú energiu? -koľko je to u Vás 15-22-43 tisíc euro spolu za také obdobie?
Uvedomujete si že Vám môžu tieto peniaze zostať a vy ich nemusíte zaplatiť?

Chcete vedieť ako to celé funguje tak čítajte ďalej.

Je to ľahké, stačí zachytiť zo slnka dopadajúci *fotón (*slnečné žiarenie) na panel a premeniť ho na elektrickú energiu!
- a viete aj to koľko je jedna megawat hodina kilovat píkov? aj to sa dozviete u nás ako sa počíta výkon
Po dopade slnečného žiarenia na fotovoltaické panely sa premení slnečné energia na elektrickú tá putuje následne do striedača/meniča ktorý je pripojený ku vašej poistkovej skrini a zásobuje elektrickú energiu pre všetky Vaše elektrospotrebiče.

Poďme ale k veci a zodpovedzte si otázky k funkčnosti a k tomu ako funguje fotovoltaika od FOTON Energy s.r.o v otázkach sa to celé ukýva ako funguje fotovoltaika.
 • Páčila by sa Vám okamžitá úspora?
 • Vyhovovala by vám minimálna 30 ročná funkčnosť a garancia na takýto systém ktorý šetrí peniaze?
 • Je pre Vás prijateľné že výkon môžete rozšíriť kedykoľvek budete chcieť alebo potrebovať?
 • Chceli by ste počas celého fungovania podporu a on-line kontrolu grátis?
 • Máte mobil alebo zariadenie do ktorého Vám môžeme inštalovať aplikáciu aby ste videli každý deň úsporu a zisk z výroby vlastnej elektrickej energie?
 • Prajete si aby sme za Vás vybavili všetky papiere a odborne previedli montáž?
 • Chcete mať spoľahlivú firmu a okamžitú úsporu ihneď po spustení?
 • Boli by ste rád keby získate lepšiu cenu a zároveň vám vybavíme a odrátame dotáciu?
 • Ste si vedomý toho že po inštalácii už Vaše úcty nebudú nikdy také vysoké ako pred tým a inštalácia fotovoltiky zmení váš zivot v domácnosti alebo zisky vo vašej firme?
 • Chceli by ste takmer bezúdržbový systém?
 • Idete do toho a chcete mať vlastný solárny fotovoltický systém od FOTON Energy ktorý Vám počas celého roka vyrobí dostatok elektrickej energie pre Vaše elektrospotrebiče? super
ZHRNUTE
Fotovoltika funguje ako ''banka'' pretože vám okažite po spustení šetrí penize, ale nie je tak podstatné ako funguje, ale to koľko počas jej funkčnosti získate, podstané je to akú hodnotu do Vášho života prinesie.

 • Takže nejde o to koľko stojí fotovoltika pretože skôr či neskôr sa Vám investícia vráti ale to podstané je či chcete zlepšiť Váš životný štandard s FOTON Energy a mať nižšie účty za energie, ide o to či chcete byť naďalej závislí na dodávke elektrickej energie z vonku alebo si ju v dostatočnom objeme vyrobíte pre všetky vaše elektrospotrebiče?
Pozrite sa pre koho sú určené naše fotovoltikcé systémy a či sa Vám oplatí na našom webe FOTON Energy
Dotácia na fotovoltaiku je aj pre Vás pripravená.